AstroPay Kart Nedir ? Neden Kullanmalıyız ?

Online ortamın en güvenli ödeme yöntemi ” Astropay Kart ” artık Türkiye’de satışta…

Astropay Nedir ?

Astropay, bir teknoloji firmasının geçtiğimiz yıllarda geliştirmiş olduğu yeni teknoloji bir ” Ön Ödemeli Kart ” sistemidir. Kullanımı oldukça kolay ve son derece güvenli bir yapıya sahiptir. 16 haneden oluşan bir pin kodu olarak üretilmiş olan Astropay ” SSL Güvencesiyle ” şifrelenmiş olup ” %100 güvenli ” bir ödeme yöntemidir.

Astropay Nedir ?
Astropay Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Astropay ülkemizde ve dünyada oldukça popüler bir ödeme yöntemidir. Şuanda ” milyonlarca ” kullanıcıya sahip olmakla birlikte bu sayı her geçen gün artmaktadır. Astropay ile binlerce online platformda ödemelerinizi ” Güvenli ” bir şekilde yapabilirsiniz.

Neden Astropay Kullanmalıyız ?

Bu başlık altında sizlere ” Astropay Kart ” ın avantajlarını ve neden kullanmamız gerektiği hakkında kısa bilgiler aktaracağız.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda online alışverişler sırasında güven sorunları ve dolandırıcılıklar artış gösterdi. Buna çözüm olarak çeşit çeşit ödeme yöntemleri geliştirildi. Geçtiğimiz yıllarda yabancı bir firma tarafından ” Bitcoin ” mantığı ilham alınarak geliştirilen ” Astropay ” şuan günümüzün en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biri.

  • Astropay kodu ” SSL ” ile şifrelenmiş tamamen güvenli bir koddur.
  • Kişisel veya finansal size özel bir bilgi içermez ve bu bilgilerin çalınma riski yoktur.
  • Hesap işletim, kesinti vb. ücretler söz konusu değildir.
  • Ödemeleriniz anında gerçekleşir bekleme süresi yoktur.
  • Yurt içi ve yurt dışı tüm çevrim içi platformlarda geçerlidir.
  • Kullanımı çok basittir herhangi bir karışıklığa yer yoktur.

bu gibi avantajları bulunan ” Astropay Kart ” her geçen gün daha da yaygınlaşarak çağımızın en çok kullanılan ” Ödeme Yöntemi ” halini aldı.

Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden ” Astropay Satın Al ” abilir ve avantajlar dünyasından yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemizde  bulunan ” Canlı Destek ” bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

One thought on “AstroPay Kart Nedir ? Neden Kullanmalıyız ?”

  1. Merhabalar ben daha önceleri ukash kart kullanıyordum. Şundan sonra astropay kart kullanmaya karar verdim. Nedeni soracak olursanız astropay kart daha avantajlı ve güvenli olduğu için. Ayrıca sizlerede vermiş olduğunuz hizmetler içinde çok teşekkürler ederim. Bol kazançlar dilerim kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir