Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Gazimağusa
0 507 050 4656
0 507 050 4656
mail@mail.com
info@astropayal.org

Astropay Nasıl ve Nereden Alınır ?

by

Türkiye’nin resmi Astropay satış firması ” kullanatkart ” dır. kullanatkart kuruluşu olan tüm web siteleri üzerinden ” Astropay satın alabilir ve bozdurabilirsiniz. “

Son dönemlerin en popüler ödeme yöntemi ” Astropay ” olmuştur. 2017 yılına girdiğimizde Astropay kart kullanıcı sayısı milyonları geçmiştir. Bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır. Bu yazımızın devamında sizlere ” Astropay Kart Nasıl Alırsınız ve Nereden Alırsınız ? ” sorusunun cevabını vereceğiz.

Astropay Nereden Alınır ?

Şuanda internet ortamında yüzlerce ” Astropay Satış Sitesi ” aktif olarak hizmet vermektedir. Fakat çoğu dolandırıcı firmadır. Bu nedenle oldukça dikkatli olmalısınız. Lütfen sadece ve sadece ” Türkiye Resmi Reseller ” firmaları üzerinden satış ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirin.

astropay nasıl alınır

Astropay Nereden, Nasıl Alınır ?

Türkiye’nin resmi ön ödemeli kart satış firması ” kullanatkart ” firmasıdır ve AstropayAl.Org kullanatkart kuruluşudur. 10 yıldır aktif olarak hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden “ Canlı Destek ” bölümümüze bağlanarak ” Astropay Satın Alma ve Bozdurma ” işlemlerinizi anında, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler ?

 • Öncelikle ” Astropay ” satın alacağınız firmanın ” Hakkında ” ve ” İletişim ” bilgilerini inceleyin. Şirket hakkında internette araştırma yapın.
 • Şirketin kullanıcı yorumlarını inceleyin, olumlu ve olumsuz yorumları karşılaştırın.
 • Şikayet Var ” platformunda şikayetler vb. durumlar var mı ? Teşekkür oranı nedir ? bu gibi soruların cevabını araştırın.
 • Şirketin güvenilirliğinden emin olduktan sonra işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Nasıl Alınır ?

Astropay satın alma işlemi çok kolaydır. Çünkü ” Astropay Nedir ? ” başlıklı yazımızda da bahsettiğimiz üzere Astropay tamamen pin kodundan oluşan sanal bir koddur. Bu kodu çok kolay bir şekilde ” Resmi Astropay Satış Siteleri ” üzerinden elde edebilirsiniz. AstropayAl.Org olarak yaklaşık 10 yıldır bu hizmeti kullanatkart iş birliği ile ülkemizde sunuyoruz.

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemiz üzerinden ” Güvenli ve Kolay ” bir şekilde astropay satın alabilir veya bozdurabilirsiniz.

 • Öncelikle aklınızda bir fikir oluşması için ” Astropay Fiyatları ” sayfamızı inceleyin ve satın almak istediğiniz miktarı belirleyin.
 • Daha sonra sitemiz üzerinden sağ alt bölümde bulunan ” Canlı Destek ” üzerinden ” Müşteri Temsilcilerimize ” ulaşın.
 • Satın almak istediğiniz miktarı belirtin ve ödeme yöntemlerini inceleyin.
 • Size uygun bir ödeme yöntemiyle astropay kodunun ücretini ” Ödeme Yapın.
 • Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ” Ödeme Bildirimi ” nde bulunun.
 • Ödemeniz onaylandıktan sonra “ Astropay Kodunuz ” size ” SMS veya EMAİL ” yoluyla iletilecektir.

işte bu kadar kolay bir şekilde astropay satın alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirmek için ” Canlı Destek ” den bizlere ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

 1. Ziraat bankasi hesap numranizi ogrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Themetf