astropay nasıl alınır

Kredi Kartı ile Nasıl Astropay Kart Satın Alabilirim?

Kredi kartı öyle bir hale geldi ki sokağa çıktığımız da sırayla insanlara soracak olursanız 10 kişinin 8 inin cüzdanına baktığınızda nakit paranın yerini kredi kartları almaktadır. Adan Z eye yedisinden yetmişine kadar herkes bu kartlara mahkum hale gelmiştir. Girdiğiniz bir AMV’de kredi kartınızla istediğiniz şekilde alışveriş yaparsınız. Aklınıza ne geliyorsa çekinmeden alırsınız, böyle rahat rahat harcarken sonunu düşünmüyorsunuz tabi ki ay sonunda kredi kartı ekstresi geldiğinde aklımız başımıza gelmektedir. Avantajlı yanları yok mu diyecek olursanız sizlere vereceğim cevap doğru yerde ve doğru zamanda kullanırsanız kesinlikle size yararı olacaktır.  Genel olarak baktığımızda Ülke genelinde Türk toplumu olarak kredi kartı kullanmasını bilmiyoruz. Yine sokağa çıkıp insanlara soracak olursak 10 kişiden 7 sinin bankalara borçlu olduğunuz göreceksiniz. Pekala bu içler acısı durumdan nasıl kurtulacağız derseniz yani kredi kartı nasıl kullanılır diye soracak olursanız sizlere kredi kartına alternatif olarak astropay kartı öneriyorum.

Astropay Kart ön ödemeli bir sanal karttır. Bütün alışverişlerinizde ki satın alma işlemlerinizi,  kredi kartında olduğu gibi Astropay kart ile de yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Astropay

Ön Ödemeli Sanal Kart Nedir ?

Kartınıza öncelikli olarak imkanınız doğrultusunda bir miktar para yüklersiniz, daha sonra alışverişte o yüklenen paradan harcama yaparsınız. Ödeme yaptığınız  paranın kotasını aşmak astropay kart ile mümkün değildir, satın almış olduğunuz kartınızla istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz limitiniz doldurana kadar. Tek kullanımlık bir kart değildir, farklı sitelerden değişik ürünler alabilirsiniz. 19 haneli son kullanma tarihi ve cvd kodundan oluşmaktadır.Herhangi bir kişisel bilginizi içermemektedir, bu dorumda dolandırılma gibi istenilmeyen durumlara düşmezsiniz. Kredi kartına göre astropay kart bu açıdan daha güvenli bir alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Kredi kartı ile astropay satın almak için  7/24 Online olan astropay canlı yardım  kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Astropay Kart Fiyatları

10 DOLAR 28TL
15 DOLAR 40 TL
20 DOLAR 55 TL
25 DOLAR 65 TL
50 DOLAR 130 TL
75 DOLAR 190 TL
100 DOLAR 250 TL
200 DOLAR 500 TL
500 DOLAR 1250 TL

Binlerce sanal satış mağazası tarafından kabul görülüp önerilen ve online alışveriş sistem uzmanları tarafından en güvenilir sistem olarak önerilen kart ile keyifli alışverişler dileriz.

En uygun fiyatlarla astropay satın almak için http://astropayal.org sitemizi takip edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir