Olması Gereken

Astropay Kart

Astropay Nedir ?

Astropay, yeni teknoloji ” Ön Ödemeli Kart ” sistemlerinden bir tanesidir. 16 haneden oluşan ” Yüksek Düzey Şifrelenmiş ” kod içerisinde bakiye bulunduran bir pin kodudur. Bu ” Astropay Kodu ” ile binlerce online platformda ödemelerinizi ” hızlı, güvenli ve kolay ” bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Astropay ülkemizde de sıkça kullanılan ve ” Milyonlarca ” kullanıcıya sahip bir karttır.

Astropay kart hakkında daha fazka bilgi almak isterseniz ” Sıkça Sorular Sorular ” sayfamızı ziyaret edebilir veya ” İletişim ” sayfasından bizlere 7 Gün 24 Saat soru,öneri ve görüşlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Nasıl Satın Alınır ?


KART MİKTARINI SEÇİN

Öncelik olarak satın almak istediğiniz " Astropay Kart " miktarını belirleyin ve " Fiyatları " inceleyin.

1

Canlı Desteğe Bağlanın

Sitemiz üzerinden " Canlı Destek " departmanımıza bağlanarak " Müşteri Temsilcilerimiz " ile iletişime geçin.

2

Ödeme Bildirimi Yapın

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bizlere ödemenizi yaptığınıza dair bir " Ödeme Bildiriminde " bulunun ve onaylanmasını bekleyin.

4

10 Dakikada Teslim

Ödemeniz onaylandıktan sonra " maksimum 10 dakika " içerisinde sizlere " Astropay Kodunuz " SMS veya E-Mail yoluyla iletilecektir.

5

Neden Astropay Kart ?


Son Derece Hızlı

Astropay kodu ile online platformlarda ödemelerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Uygun Fiyat Garantisi

Sitemiz üzerinden yapacağınız `` ön ödemeli kart `` alışverişlerinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktan gurur duyuyoruz.


%100 Güvenli Ödeme

Yüksek düzey şifrelenmiş `` Astropay kodu `` ile yapacağınız alışverişler %100 güvenlik altında gerçekleşmektedir.


%100 Müşteri Memnuniyeti

kullanatkart firması olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.


Kullanımı Kolay

Sadece 16 haneden oluşan bir `` astropay pin kodu `` ile ödemelerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.


7/24 Canlı Sipariş & Destek

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilir astropay satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
kullanatkart müşteri yorumları

[testimonial_slider type=”tetra”][testimonial_item name=”Ahmet Nesir” img=”6255″ subtitle=”Yönetici” testimonial_content=”Astropay ile geçtiğimiz yıl tanıştım. Son derece kullanımı kolay ve güvenli bir ödeme yöntemi. Yaklaşık 1 yıldır astropay kart ile ödemelerimi gerçekleştiriyorum. Kullanmak isteyenlere de şiddetle tavsiye ediyorum. Sizi büyük bir yükten kurtaran bir ödeme teknolojisi :)”][testimonial_item name=”Tolga Büyük” img=”6277″ subtitle=”Tasarımcı” testimonial_content=”Mesleğim gereği online platformlarda neredeyse her gün alışveriş yapıyorum bu nedenle sürekli kredi kartı kullanmak zorunda kalıyordum. Geçtiğimiz aylarda “ Astropay “ ile tanıştım ve artık tüm online alışverişlerimi güvenli bir ödeme yöntemi olan “ Astropay “ ile gerçekleştiriyorum.”][testimonial_item name=”Kemal Dönmez” img=”6276″ subtitle=”Yazılımcı” testimonial_content=”Sürekli online oyun oynayan biriyim ve oyun karakterlerimi geliştirmek için sürekli hesabıma ödemeler yapıyorum bu işlemleri geçtiğimiz yıla kadar hep kredi kartımdan yapıyor ve çok uğraşıyordum. Artık ödemelerimi oldukça kolay ve güvenli bir kullanıma sahip olan “ Astropay Kart “ ile yapıyorum. Herkese tavsiye ediyorum.”][/testimonial_slider]

7 Gün / 24 Saat Online Canlı Sipariş & DestekMüşteri Temsilcilerine Bağlan

Sitemiz üzerinden `` Canlı Destek `` ile 7 gün 24 saat kullanatkart `` Müşteri Temsilcilerine `` ulaşabilir ve Astropay satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DEVAM


7/24 WHATSAPP SİPARİŞ VE DESTEK

Artık cep telefonunuzdan `` Whatsapp `` uygulaması üzerinden bizlere ulaşarak 7 gün 24 saat astropay satın alabilir veya bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

0507 050 4656ASTROPAY GEÇEN SİTELER