Bedava İnstagram Takipçi Hilesi İle Takipçi Kazanmak

Sosyal medya siteleri arasında en yaygın olarak kullanılan ve etkileşimi en güçlü olan platform hiç şüphesi İnstagram’dır. İnstagram, ünlü birkaç kişinin kullanmaya başlamasından sonra daha bir popüler hale gelmeye başladı ve son aşamada, diğer tüm sosyal medya hesaplarından daha fazla kullanılan bir platform haline geldi. Sosyal medya sitelerinde genel olarak getirilen yeni kurallar, düzenlemeler vs. olsa da yine de takipçi sayısını arttırmak isteyenler bir şekilde farklı yöntemlere başvurarak bunu başarıyorlar veya aksi şekilde başaramadan isteklerinden vazgeçmek zorunda kalabiliyorlar. Peki, İnstagram takipçi hilesi ile takipçi almak ne kadar doğrudur?

Sosyal medya sitelerinin ilki Facebook, kuruluş amacını birbirinden uzun süre haber alamayan insanların yeniden birbirini bulması amacıyla kurulduğunu açıklamıştı, ilk dönemlerde bu amaca yönelik kullanılıyordu elbette, fakat sonraki dönemlerde sadece arkadaşını bulmak veya yeni arkadaşlar edinmek amacının dışına çıkmaya başladı, hatta bu amaç doğrultusunda kullanan kişilerin neredeyse hiç olmadığı bir platform haline geldi. Ardından açılan diğer sosyal medya platformları da kendilerince bazı temel amaçlar doğrultusunda kurulmaya başladılar. Ama neticede işlerin artık sosyal medya hesaplarından daha fazla takip ediliyor olması, insanların ilk amaçları dışında kullanmaya başlamalarını etkiledi.

 

instagram-takipci-hilesi-ile-takipci-kazan

Özellikle de İnstagram gibi kullanıcı sayısı çok yüksek olan sosyal medya platformu, yeni insanlara ulaşmak ve bir şeyler satmak isteyenlerin tercih ettikleri bir alan haline geldi. Tabi ki daha fazla insana ulaşabilmek için daha fazla takipçiye ihtiyaç duyulmaya başladı. Birileri de bunu ticarete dökerek, sosyal medya kullanıcılarına takipçi hilesi ile yeni takipçilere ulaşmayı sundu.

Yukarıda anlattıklarımız elbette takipçi edinmek isteyenler için yapılabilecek şeylerdir ve bazıları da bu konuda ciddi anlamda başarılı sonuçlar elde edebiliyor. Ama instagram takipçi hilesi ile yeni takipçilere ulaşma fikri, gerçekte çok da etik olmayan bir durumdur. Çünkü karşınızda yapay zeka ile çalışan bir platform var ve sizin yapacağınız işlemleri anlık olarak takip ediyor. Dolayısıyla yakalanmanız çok kısa bir süre de alabilir. Peki, ne yapmak gerekir?

Takipçi hilesi yerine doğal takipçi edinin

Her insan takipçi sayısının fazla olmasını ister. Özellikle de belli bir alanda faaliyet gösteren firmalar, ellerindeki ürün veya hizmetin daha fazla satılabilmesi için ilk olarak internet sitelerine yükleniyor. Daha sonra ise sosyal medya sitelerinde soluğu alıyorlar. Tabi herkes ilk andan itibaren takipçi sayısının çok yüksek olmasını ister ama bunu elde edebilmek o kadar da kolay değil. İnstagram takipçi hilesi, aslında doğru şekilde kullanıldığında işe yarar.

Mesela bazı siteler, giriş yapıldığında karşılığında takipçi verirler ki bizim sitemiz de bu mantıkla çalışıyor. Bu sitelerden gelen takipçiler, bot takipçi değil. Çünkü karşılıklı takipleşme durumu söz konusudur. Ama iş bununla sınırlı kaldığında, kısa sürede gelen takipçiler çıkmaya başlayacaktır. Bu süreçten sonra kullanıcı doğru bir şekilde yolunda ilerlemeye devam ederse, o zaman beklentilerini karşılayabilir. Peki, ne yapması gerekir?

Paylaşım yapmaya başlamak gerek

Bir sosyal medya hesabının aktif olabilmesi ve kullanıcıların takipten çıkmaması için her zaman güncel olması gerekir. Yani güncel olmayan hesapların, kısa sürede takipçi sayısı düşmeye başlar ve kişiler de istedikleri sonuçları elde edemezler. Mesela günlük paylaşım yapmaya ve hangi amaçla açılmışsa o amaca yönelik paylaşımlar yapmaya dikkat etmek gerekir. İnstagram takipçi hilesi ile takipçi çekmenin başarılı bir sonuca ulaşabilmesi için bunu yapmanız şarttır.

Hasthag kullanın

Sosyal medya sitelerinde en sık kullanılan terim, hasthag terimidir. Bilmeyenler için söyleyelim; bir kelimenin başına “#” kare işareti koyduğunuzda hasthag açmış olursunuz. Bunun anlamı, bu kelime ile başlayan paylaşımların içine beni de al demektir. Mesela giyim üzerine çalışan bir firmasınız ve yeni sezonun trendlerini müşterilerinize sunmak istiyorsunuz.

Tabi takipçi sayınız az ama daha fazla insana ulaşmak da istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey örneğin #2020abiyemodelleri şeklinde bir hasthag kullanmak olacaktır. Tabi öncesinden görselinizi hazırlamanız ve bu hazırladığınız görselin de gerçekten dikkat çekici olmasına dikkat etmek ilk işiniz olmalıdır, bundan sonrası etkileşim ile halledilir.

İnstagram takipçi hilesi güvenilir mi?

Sosyal medya sitesine yeni giriş yapanlar veya bu alanda kendini daha fazla geliştirerek daha fazla takipçiye ulaşmak isteyenlerin en sık sordukları sorulardan biri “instagram takipçi hilesi güvenilir mi?” sorusudur. Elbetet bu soruya cevap verebilmek için biraz derine inmek gerekir. Neden mi? Çünkü bu şekilde ücretsiz takipçi veren çok sayıda site vardır.

Google arama motoruna “ücretsiz instagram takipçisi” şeklinde bir arama yaptığınızda bununla ilgili binlerce site bulabilirsiniz. Evet, hepsi de takipçi veriyor ama bunun ne kadar etik olduğunu da düşünmek gerekir. Bazı siteler, kişilerin şifrelerinden kullanıcı adına kadar her şeyi istiyorlar. İşte bu tip sitelerden uzak durmanız gerekir. Bizim sitemizde sadece kullanıcı adı girilmesi yeterli geliyor, yani bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan takipçilerinizi alabiliyorsunuz ve son derece güvenilir bir sistemdir.

İnternette güvenilir olmayan ve size virüs bulaştıran instagram takipçi hilesi siteleri mevcut. Bunlara çok dikkat etmeniz gerekir. Sizlere tavsiyemiz takipçi hilesi konusunda en iyi siteler arasında yer alan ” https://takipciodasi.com/ ” sayfasını ziyaret etmenizdir.

Cinsiyetine göre instagram takipçisi

Takipçi kasmak veya takipçi kazanmak için kullanılabilecek çok sayıda farklı yöntemler vardır ve bunlar arasında en çok kullanılanı, instagram takipçi hilesi ile takipçi kazanmaktır. Yukarıda da söylediğimiz gibi buna dair hizmet veren sitelerin sayısı her geçen gün artıyor ve her sitenin de kendine göre bazı özellikleri bulunuyor.

Bazı sitelerde ise cinsiyetine göre takipçi edinmek de mümkün olabiliyor. Mesela bayan kıyafetleri üzerine bir hesap oluşturmak isteyen birinin elbette hedefindeki takipçiler de bayanlar olmalıdır. Takipçi hilesi yaparken veya satın alırken veya ücretsiz alırken cinsiyete önem vermeniz gerekir. Ancak bu şekilde doğru bir hesaba sahip olabilirsiniz.

İnstagram takipçi hilesi yaptıktan sonra yapılması gerekenler

Farz edelim ki istediğiniz takipçi sayısına ulaştınız ve bunu kısa sürede hallettiniz. Peki, iş bununla bitiyor mu? Elbette bitmez. Sitemiz veya başka bir site ancak size bu hizmeti sağlar, takipçilerinizi elinizde tutup tutamamak ise tamamen size kalmış. Mesela yüz bin takipçi sayısına sahip bir hesabınız var ve siz hiç paylaşım yapmıyorsunuz.

Bu durumda takipçilerinizin sizi takip etmesinin bir anlamı kalacak mı? Tabi ki hayır, ya da sadece sizin paylaşımlarınızın beğenilmesini bekleyerek de bunu yapamazsınız. Yani işin özünde, sosyal medya sitelerinde, sosyal bir şekilde hareket etmek gerekir. İnsanların paylaşımlarını beğenmeniz, trendleri takip etmeniz ve diğer tüm yapmanız gereken görevleri aksatmadan yerine getirmeniz gerekir. Ancak bu şekilde instagram takipçi hilesi ile edindiğiniz takipçilerinizin gitmesini engelleyebilirsiniz.

Her takipçi sitesine güvenmeyin

Başında da dediğimiz gibi instagram takipçi hilesi satan veya bedava bu hizmeti sunan çok sayıda site bulunmaktadır. Ama hepsinin güvenilir olduklarını söylemek maalesef doğru değil. Bu yüzden sitelerde yapılan yorumları ve sosyal medya hesaplarından yapılan değerlendirmeleri dikkate alarak site seçimi yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

İnstagram takipçi hilesi konusunda uzun zamandır hizmet verdiğimiz sitemiz, sizin herhangi bir bilginizi istemeden, günlük olarak ücretsiz takipçi almanıza yardımcı olan bir sitedir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir