AstroPay Kartın Avantajları

astropay-slayt2

Günümüz teknolojisinde internetten alışveriş çok önemli bir yere sahiptir. İnternet kullanıcıları online alışveriş sitelerinden alışverişlerini yapma imkanı buldukları için hiç yorulmadan alışverişlerini tamamlarlar. Online alışverişin yaygınlaşmasıyla internette ödeme yapmamıza olanak sağlayan alternatif ödeme sistemleri diğer adıyla ön ödemeli kart sistemleri geliştirildi. Ön ödemeli kart sistemlerinden biri olan AstroPay Kart ülkemizde hızla yayılmaya başladı. AstroPay Kartın hızla yayılmasının nedeni gerçekten çok hızlı, basit ve güvenli olmasıdır. Şuan da 9.000 ‘e yakın türkçe, yabancı platformlarda ödeme olarak AstroPay Kart kullanılmakta.

AstroPay kart satın alarak internetten alışverişi daha güvenli ve basit hale getirebilmek mümkün. AstroPay Kart aldığınızda sizlere 16 haneden oluşan bir kod, Güvenlik kodu verilmektedir. AstroPay kartın kullanma süresi dolana kadar bu bilgileri kullanarak internetten alışveriş yapabiliyorsunuz. AstroPay’ın bunun yanında daha birçok avantajı bulunmakta bunlardan birkaçı şöyle sıralanabilir;

  • Hızlı: AstroPay satın aldıktan sonra size verilen 16 haneli kod ve güvenlik kodunu kullanarak anında ödemenizi gerçekleştirebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Güvenilir: Websitelerinin kişisel ve finansal bilgilerinize erişim imkanı yoktur. Aldığınız kartın değeri kadar harcadığınız için harcamalarınız kotrol edebilme imkanınız bulunmaktadır.
  • Basit: Astropay sadece 16 haneden oluşan bir sanal kod olduğu için alışverişlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir