Paykasa Nasıl Kullanılır?

Posted by admin in Genel on 5 Şubat 2016 with No Comments

İnternetten alışveriş yapanlar, daha çok rahat alışveriş seçeneklerine sahip oldukları için bu alanı tercih etmektedirler. Tabi bunu yaparken her şeyin çok daha kolay olmasını isterler. Ürünü bulmak, uygun fiyatlardan olmasına önem vermek ve ödeme yaparken de herhangi bir şekilde risk almamak. Tüm bunlar, her alışveriş tutkunu için önemli kurallardır.

Paykasa kart, bu özelliklerden çok daha fazlasına sahip olan özellikleri ile istediğiniz gibi alışveriş yapmanıza yardımcı olabilecek ön ödemeli kartlardan biridir. Kullanımı ile birçok anlamda kolaylık ve avantaj sağlayan kart ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Peki, çokça kendinden söz ettiren paykasa kart nasıl kullanılır?

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle alışveriş yapacağınız siteden ürünlerinizi seçip ödeme noktasına kadar gelin. Burada ödeme tutarınızı net olarak hesaplayın. Daha sonra paykasa kart satış sitesine giriş yapın. Burada kart fiyatları diye adlandırılan sayfadan ihtiyacınıza göre kart seçimi yaptıktan sonra “sipariş ver” butonuna tıklayın. İşlem oldukça basit ve kısa süreli bir işlemdir. Bu şekilde kart siparişinizi verebilirsiniz. Bundan sonrasında yeniden internet sitesine giriş yaparak ödeme bölümünden sunulan ödeme tipi seçenekleri arasından “ön ödemeli kart ile öde” seçeneğini işaretleyin. Satın aldığınız paykasa kodunu ilgili alana girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa kart kullanımı oldukça basit ve hızlı olduğu için herhangi bir şekilde zorluk çekmeyecek, ödemenizi en rahat biçimde gerçekleştireceksiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top

Web sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa kart satın alabilirsiniz.
2024 © Paykasa – Paykasa Kart Satın Al. Tüm hakları saklıdır. | Paykasa