Paykasa Kart Bozdurma

Posted by admin in Genel on 9 Ocak 2017 with No Comments

Paykasa kullanan kişi sayısı günden güne artmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden birisi oldukça güvenilir olmasıdır. Paykasa kartlar alışverişinizi güvenle tamamlamanız konusunda oldukça yardımcı olmaktadır. Dolayısı ile insanlarda bu kartı kullanmayı tercih etmektedir. Normalde ilk olarak internet alışverişlerinde kredi kartları tercih edilmekteydi. Fakat kredi kartları pek çok açıdan insanları tedirgin etmektedir. Çünkü kredi kartlarında pek çok kişisel bilgi yer almaktadır. Çoğu kredi kartı banka hesapları ile bağlantılı olduğundan dolayı olası bir dolandırılma durumunda büyük zarar yaşayabilirsiniz. Bu durumları engelleme adına çıkartılan ön ödemeli Paykasa kart sistemi oldukça faydalıdır. Kişisel bilgilerinizin yer almadığı bu kartta sadece 19 haneli bir şifreye ihtiyaç duyarsanız. Başka bir bilgi vermeniz gerekmez. Dolayısı ile alışverişleriniz çok daha güvenilir bir şekilde gerçekleşir.

Paykasa Kart Bozdurma

Paykasa Kart Bozdurma

Bu kartlardan satın almak için ilgili Paykasa kart firmaları ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Size yardımcı olacak bu firmalar güvenli Paykasa bozdurma konusunda da yardımcı olmaktadır. Paykasa kartınıza para yükleyebildiğiniz gibi aynı zamanda isterseniz Paykasa kart içerisinde yer alan parayı da bozdurabilirsiniz. Bu açıdan da Paykasa kart kullanıcıları oldukça memnundur. Örneğin internette bir yatırım yaptınız ve para kazandınız. Para Paykasa kartınıza yüklendi. Bu parayı dilerseniz yasal Paykasa geçen bahis siteleri firmalarından birine götürerek bozdurabilirsiniz.

Paykasa kart bozdurma işlemini gerçekleştirmeden önce firmaları iyi araştırmalı ve bozdurma komisyon oranlarını öğrenmelisiniz. Bu sayede çok daha fazla kar ederek kartınızı bozdurabilirsiniz. Kart bozdurma kur oranları sürekli olarak değişmektedir. Bu yüzden en yüksek kur oranından Paykasa kart bozduran firmaları tercih etmenizde fayda vardır. Ayrıca müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek firma hakkında da bilgi almanız gerekmektedir. Bu sayede içiniz rahat ederek bozdurma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bozdurma İşlemi Nasıl Gerçekleşir ?

Öncelikle yapmanız gereken adımları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 1.Adım: Canlı destek bölümümüzle iletişime geçmek.
  • 2.Adım: Elinizdeki paykasa miktarını müşteri temsilcilerimize belirtmek ve karışığı olan Türk Lirası değerini öğrenmek.
  • 3.Adım: Paykasa kodunuz Euro kuruna göre Türk Lirasına çevrilerek dilediğiniz ödeme yöntemiyle sizin hesabınıza aktarılacak.
  • 4.Adım: Aktarım gerçekleştirildikten sonra sizlere bildirim gelecek.

gördüğünüz gibi 4 adımda paykasa bozdurma işlemini kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

En İyi Fiyat Garantisi İle Paykasa

En İyi Fiyat Garantisi İle Paykasa

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti kazanmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Önceliğimiz olan siz müşterilerimiz için en iyi fiyat garantisi ile çalışmalarımızı yönlendiriyoruz. Sitemizde sizlere sunduğumuz paykasa fiyatları ve bozdurma seçeneklerinde olabilecek en uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. 7/24 canlı destek hizmeti veren müşteri temsilcilerimize ulaşarak dilediğiniz soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilir satın alma ve bozdurma işlemlerinizi hızlı bir şekilde %100 güvenlik altında gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa İle Güvenli Alışveriş

Posted by admin in Genel on 27 Eylül 2016 with No Comments

Sanal bu sektörün her geçen gün daha çok tercih edildiği bu zamanlarda, e-ticaret siteleri, online oyun siteleri, iletişim ve teknoloji sahasında aktif olan web sitelerde, Paykasa ile güvenli alışveriş seçeneğini değerlendirmenizi öneriyoruz. Bu şekilde bir alışveriş yaptığınızda, şahsi bilgilerinizi koruma altına alacak, herhangi bir şahıs sebebi ile bilgilerinizin ele geçirilmesi durumu ile karşı karşıya kalmamış olacaksınız. Son zamanlarda kendinden söz ettiren Paykasa, dünyanın birçok yerinde kullanılan ve özellikleriyle cazip tercihler sunan özellikli bir elektronik ödeme kartıdır.

Besakart Türkiye’nin resmi paykasa satış firmasıdır. Aşağıda bulunan siteler besakart kuruluşuna ait sitelerdir. Bu siteler üzerinden 7/24 hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde paykasa satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Canlı Destek

Posted by admin in Genel on 5 Şubat 2016 with No Comments

Canlı destek sayfaları, son zamanlarda internet sitelerinin birçoğunda görülmeye başlandı. Aslında tüm bunların sebebi, daha iyi hizmet vermek, müşterinin sorusuna anlık olarak cevap vermek ve sorunlarına anında çözüm bulmaktır. Bu nedenle hizmet alınan bir sektörün internet sitesinden canlı destek sayfasının olması çok önemlidir.

Paykasa canlı destek sayfamızdan da hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları bilgilere anlık olarak ulaşmalarını sağlamak ve sipariş verme hakkında gerekli bilgilere daha hızlı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde hazırladığımız paykasa canlı destek ile artık siparişler çok daha rahat bir şekilde verilmekte olup herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında ise anlık çözüm sunulmaktadır. Read more…

Paykasa Satın Al

Posted by admin in Genel on 5 Şubat 2016 with No Comments

Sanal sektörde her geçen gün yeni hizmet alanlarına sahip internet sitelerini görmek mümkündür. Alışveriş siteleri, online oyun siteleri, sosyal medya ve kurumsal hizmet veren siteler. Her birinin kendine göre ziyaretçilerine sunduğu hizmetler vardır. Ücretsiz ve ücretli şekilde sunulan hizmetlerden faydalanmak mümkündür. Ancak ücretli hizmetlerden faydalanırken güven içinde ödeme yapmak gerçekten çok önemlidir. Bankaların kesintisi, sitelerin tam olarak güvenliği sağlayamaması ya da farklı nedenlerden dolayı sıkıntılar yaşanabilmektedir. Read more…

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Posted by admin in Genel on 5 Şubat 2016 with No Comments

İnternetten alışveriş yapanlar, daha çok rahat alışveriş seçeneklerine sahip oldukları için bu alanı tercih etmektedirler. Tabi bunu yaparken her şeyin çok daha kolay olmasını isterler. Ürünü bulmak, uygun fiyatlardan olmasına önem vermek ve ödeme yaparken de herhangi bir şekilde risk almamak. Tüm bunlar, her alışveriş tutkunu için önemli kurallardır.

Paykasa kart, bu özelliklerden çok daha fazlasına sahip olan özellikleri ile istediğiniz gibi alışveriş yapmanıza yardımcı olabilecek ön ödemeli kartlardan biridir. Kullanımı ile birçok anlamda kolaylık ve avantaj sağlayan kart ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Peki, çokça kendinden söz ettiren paykasa kart nasıl kullanılır? Read more…

Paykasa Avantajları

Posted by admin in Genel on 5 Şubat 2016 with No Comments

Herkes alışveriş yaparken daha avantajlı olmak ya da kullandığı yöntemin daha avantajlı olmasını ister. Ancak bunu elde etmek için bilinmesi ve uygulanması gereken bazı yöntemlerin de varlığından söz etmek gerekiyor. Günümüzde çok fazlasıyla takip edilen ve alışverişlerde tercih edilen paykasa, avantajlarıyla dolu doluya alışveriş yapmayı sunan bir ödeme kartı olarak karşımıza çıkıyor. İhtiyaçtan çok daha fazlasını sunan yönleriyle kullanıcıların isteklerinde daha aktif bir şekilde sonuca ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Read more…

Paykasa Güvenli mi?

Posted by admin in Genel on 5 Şubat 2016 with No Comments

paykasa-güvenli-mi

Paykasa Güvenli Mi ?

Yapılan her alışveriş kendi başına bir risk barındırır. Bu durum, sanal ya da reel sektörde fark eden durumlardan ziyade aynı sorunlarla karşılaşılabilen sorunlarla anlatılabilir. Ancak genel olarak internetten alışveriş yapanların daha çok risk altında olduklarını söylemek gerekiyor. Tamamen dijital bir dünya olduğundan, ödemeler ve sipariş verme işlemleri bu platform üzerinden gerçekleştirilir. Haliyle bu da bazı durumlarda risk taşıyabilmektedir.

Paykasa kart ise bu riskleri en aza indiren veya tamamen kaldırmaya yönelik olarak üretilmiş bir ödeme kartıdır. Kullanıcıları için kolay kullanım seçenekleri sunmakla birlikte güven noktasında da beklenenden çok daha fazlasını sunması, her geçen gün paykasa kartın daha fazla kullanılmasını etkilemektedir. Read more…

Paykasa Nedir ?

Posted by admin in Genel on 5 Şubat 2016 with No Comments

Yaşadığımız yüzyılın internet teknoloji noktasında müthiş bir şekilde ilerlemesi, alışveriş dünyasında da etkisini gösteriyor. Ancak teknoloji ile birlikte açıkların da artış göstermesi, sanal alışveriş sitelerinin güven noktasında yeterli gelmemelerine neden olmaktadır. Böylesi devasa bir büyüme karşısında tedbirli davranmak ve alışverişi daha olumlu sonuçlarla neticelendirmek için gerekli bazı bilinmesi gereken noktalar vardır. Ön ödemeli kartlar arasında yer alan ve özellikleriyle kullanıcılarının güvenlik noktasında herhangi bir şekilde sorun yaşamamasını sağlayan paykasa, ödemelerin hem rahat hem de güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bu yönüyle incelediğinizde kartın hangi amaçlarla kullanıldığını çok daha rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Peki, bunca özellik ve ayrıcalıklara sahip olan paykasa nedir ? Read more…

Back to Top

Web sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa kart satın alabilirsiniz.
2024 © Paykasa – Paykasa Kart Satın Al. Tüm hakları saklıdır. | Paykasa