Güvenilir Astropay nereden alabilirim

Kullanıcıya banka hesap numarası verildikten sonra, ödemenin hemen ardından kodlar ulaştırılıyor. Astropay bayileri adı altında birçok dolandırıcı bulunmaktadır. Güvenilir Astropay nereden alabilirim diyecek olursanız, bunun cevabını yazımızın devamında çok açık bir şekilde bulacaksınız İnternet sitesi açan bu dolandırıcılar, ödeme yapıldıktan sonra kullanıcılara cevap vermemekte onları mağdur etmektedirler. Bu anlamda ülkemizde Astropay’a karşı genel bir güvensizlik anlayışı bulunabilmektedir.
Astropay bayi sahibi olan kişiler tanıtımlarını iyi yapabilmelidirler. İsimlerini internet ortamında duyurabilmek için güvenilir olduklarını bu mecrada sağlamalı ve devamında kaliteli hizmeti müşterilerine sunmalıdırlar. Ülkemizdeki Astropay bayileri alt bayilik alarak hizmete girmektedirler. Kolay birkaç işlemden sonra bayi sahibi olunabilmektedir. Herhangi bir ürün almadan önce onun kalitesinden şüphe etmemek gerekir. Gerekli araştırmalar yapılmalı ve önlemler alınmalıdır. Özellikle de konu maddiyata gelince, kötü kullanımlara karşı daha dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Sanal ortamda bir ödeme biçimi olan Astropay kart ile ödeme, öncesinde Astropay kart satın almayı gerektirir. Bu ödeme sistemi her ne kadar alışverişin güvenilir adı olsa da, çeşitli kötü düşünceler sebebiyle sahte bir Astropay bayi ya da sahte bir Astropay kart kişilere temin edilebilir. Ancak korkmaya gerek yok! Çünkü bunun bir çözümü mevcut. Astropay pin sorgulama sayesinde güvenilir alışverişe giden yolda, hiçbir sahtekarlık barındırmaya izin vermeyebilirsiniz. Astropay kartın daha önceden kullanılıp kullanılmadığını, kartta herhangi bir sorun olup olmadığını Astropay pin sorgulama yaparak görebilirsiniz. Sonuçta bu kartlar için gerekli paralar yatırılmaktadır ve kötü niyetli kişiler size problem teşkil eden sanal kartları verebilir. Ancak kartı satın aldığınızda size verilen “pin kodu” sayesinde, sanal ortamdan bu pini sorgulatma şansına sahipsiniz. Kartı edinince mutlaka Astropay pin sorgulama ile kartı denetleyin.
Ekonominin fazlasıyla önem taşıdığı çağımızda, sanal ortamda para ödeme fikri birçok kişiye pozitif gelmez. Bunun nedeni yıllardır alışılagelmiş nakit ödeme şeklinden vazgeçilmemesidir. Bir diğer yandan ise sanal ortamda yapılan sahtekârlıklar, kişileri oldukça korkutmaktadır. Ancak sanal ortamda ödeme yapabilmenin başka yolları da vardır. Bunlardan bir tanesi Astropay’dır. Bu ödeme şeklinin en önemli özelliği hiçbir şekilde güven problemi yaşatmamasıdır.

Güvenilir Astropay Kart

Güvenilir Astropay Kart

Astropay para yatırma işlemi yapılması gereken birinci adımdır. Tabi öncelikle güvenilir bir Astropay bayi bulduktan sonra… Bulunan bayiin internet sitesinde onlarla nasıl iletişime geçilebileceği hakkında bilgiler verilmiştir. Canlı destek hattı veya Skype yoluyla, yetkili kişiler tarafından bilgilendirilebilirsiniz. Verilen hesap numarasına istenilen ücret yatırılır. “Astropay para yatırma işlemi tamamlanmış olur”. Bu sırada işleminizi tamamlayan yetkili kişi size bir pin kodu verir. Artık bu pin kodu sayesinde, isterseniz bir alışveriş sitesinde dilediğiniz ürünleri satın alabilir, isterseniz de online oyunlarda başarınıza başarı katabilirsiniz. Hem güvenli hem de oldukça kolay olan bu ödeme şekli ile, sanal ortamda tedirginliklerinizi bir kenara bırakın! İletişimde operatörlerin önemi çok büyüktür.

2 cevaplar
 1. ali
  ali says:

  astropay pin sorgulama nereden yapılıyor. yani pin sorgulama derken bakiye sorgulama. ne kadar kaldığını öğrenmek için hangi siteden bakıyoruz. linkini yazabilirmisiniz

  Cevapla
  • admin
   admin says:

   Ali Bey öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. astropay.com adresinden öğrenebilirsiniz.

   Cevapla

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir