AstroPay Kart Nedir ?

astropay-banner

Gelişen teknolojiyle beraber gün geçtikçe insanlar daha yeni şeylerle karşılaşmaktadırlar. İnternetten alışveriş çok büyük bir hızla yayılmakta ve bununla beraber alternatif ödeme sistemleri oluşmaktadır. Oluşan alternatif ödeme sistemlerinden en çok tercih edileni ve ayrıca en çok güvenli olanı hiç şüphesiz AstroPay’dir.Astropay Dolar kurunda işlemlerini gerçekleştirmektedir.  AstroPay Kart fiziksel bir kat olmadığı gibi sadece 16 haneden oluşan bir sanal pin kodudur. AstroPay satın aldığınızda size CW(güvenlik kodu), son kullanma tarihi ve 16 haneden oluşan sanal bir pin kodu verilir ve bu bilgileri kullanarak internette satın aldığınız AstroPay miktarı kadar alışveriş yapabilirsiniz.

AstroPay kart çok avantajlı ve güvenilir bir sistemdir. AstroPay’ın en büyük avantajı kalan bakiyenizi ilgili platformda sorgulama şansınız olduğu için alışverişlerinizi kalan miktara göre planlayabilirsiniz. 

AstroPay Kart tek kullanımlıktır. Süresi dolan veya tamamen harcanmış olan astropay kartınıza tekrar bakiye yükleme gerçekleşmemektedir. Diğer bir deyişle astropay kartınızın bakiyesi bittiğinde sizin ihtiyacınıza göre yeni bir astropay kart satın almanız gerekmetedir.

AstroPay Satın Alma işlemlerinizi AstroPayAl.Org sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.
Öncelikli olarak Astropay nedir, nerede nasıl kurulduğunu,  bu kartın hangi sitelerde geçtiğini hangi alışveriş sitelerinden online olarak hizmet satın alabileceğiniz hakkında detaylı bir bilgi akışı sağlayacağız, yazımızın devamında en güvenli şekilde artık bu kartı nasıl kullanacağınız hakkında bilgi ve becerisine sahip olacaksınız.
İnternet üzerinden, tüketicilerin uluslararası web sitelerinde online alışveriş mağazalarından alışveriş yapan kişilerin, hakkında bilgi sahip olmuş olduğu ön ödemeli kart sistemi çeşitlerinden birisi olan astropay kart artık Türkiye’de. Dünya üzerinde 9000 civarında alışveriş sitesinde aktif olarak kullanılan astro kart her geçen gün güvenli olmasından dolayı hızlı bir şekilde kullanımını arttırmaktadır.

Astropay kart

Astropay kart


Astopay Kart İnternet ağı üzerinde gerçekleşen online alışveriş ve buna bağlı olarak ödeme yapma hizmeti veren 9000’den fazla web sitesi üzerinde kullanılan, müşterilere en güvenilir hizmeti sunan bir ödeme sistemdir. Kartın ön yüzünde 16 hanelik rakam ve aynı zamanda güvenli kullanabilmeniz için CVV kodu ve son kullanım tarihi bulunmaktadır. Alışverişleri daha güvenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır. Örnek olarak aşağıdaki resimdeki gibidir.  

Astropay kart döviz cinsi olarak dolar kuru üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Kart tek kullanımlık olup 500, 200, 100, 75, 50, 25, 10 gibi istediğiniz miktarda alabilirsiniz.

Astropay Kart:
Astropay card
İngiltere ‘de kurulduğu günden itibaren kullanım ağını her geçen gün genişleterek son teknoloji olan ön ödemeli kartı hayatımıza sokarak İnternet üzerinden alışveriş yapan kişilerin güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamıştır. Artık ödemelerinizi daha güvenli ve yasal bir şekilde ödeme gönderme ve ödeme alma işlemlerimizi yapabileceksiniz.
İnternet’ten alışveriş yaparken artık iki kez düşünmek yerine Astropay Kart ile anında ödeme yapıp anında ürünümüze kavuşacağız.

1 cevap
  1. Gamze
    Gamze says:

    Merhabalar ben daha önceleri ukash kart kullanıyordum. Şundan sonra astropay kart kullanmaya karar verdim. Nedeni soracak olursanız astropay kart daha avantajlı ve güvenli olduğu için. Ayrıca sizlerede vermiş olduğunuz hizmetler içinde çok teşekkürler ederim. Bol kazançlar dilerim kolay gelsin.

    Cevapla

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir