Astropay Canlı Destek

Keyifli bir alışverişte bulunmak için öncelikle kendinizi güvende hissetmeniz gerekmektedir. Güvenli alışverişin adresi olan http://astropayal.org sitemize hoşgeldiniz. Astropay kart satın almak için yapmanız gerekenleri maddeler halinde sıralayacak olursak aşağıdaki gibidir;

Astropay Canlı Destek

Astropay Canlı Destek

 • Sitemizin hemen sağ alt köşesinde olan online canlı destek resmine tıklayarak 7/24 online olan servisimize bağlanabilirsiniz.
 • Sağ alt köşede açılacak olan pencerede sırasıyla adınızı soyadınızı, mail adresinizi, ve son olarak da hangi bankadan satın alacak olduğunuz astropay kodunuz için ödeyeceğiniz ücreti hangi bankadan yatıracağınız seçerek görüşmeye başla butonuna tıklayarak astropay canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.
 • Sisteme bağlandıktan sonra canlı destek ekibimiz sizi ”Merhaba Besa Astropay AŞ. Astropay Satış Sitemize Hoşgeldiniz”  şeklinde karşılayacaktır.
 • Satın alacak olduğunuz asrtopay kart miktarını belirttikten sonra bizden almış olduğunuz banka hesap numaramıza ücretinizi canlı desteğe belirtiyorsunuz.
 • Astropay kod bilgisini isterseniz telefonunuza kısa mesaj olarak, isterseniz mail adresinize e-posta olarak isterseniz de görüşmüş olduğunuz alandan alabilirsiniz.

 

 • Önemli olarak şunu belirtmek isterim ki sizden almış olduğumuz iletişim bilgileriniz sizin güvenliğiniz içindir. Kesinlikle 3. bir şahıs ile paylaşılmayacaktır.

Astropay hakkında bizi sosyal medyadan da takip edebilesiniz…

10 cevaplar
 1. Mahmut
  Mahmut says:

  Süper bir kart diger kartlar gibi bütün paranı yatırmiyorsun istedigim tutarı yatırıyorum astropay en iyisi

  Cevapla
 2. Nermin
  Nermin says:

  İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim canlı yardım konusunda gerçekten çok hassas davranıyorsunuz.

  Cevapla
 3. Ümit
  Ümit says:

  Fiyatları daima güncel ve uygun aynı zaman da güvenilir ve köklü bir firma çok hızlılar canlı destekten kurumsal bir firma her konuda yardımcı oluyorlar ben bir çok satın alam işlemini buradan gerçekleştirdim ve çok memnun kaldım herkese öneririm. Güvenebilecek olduğunuz bir firmadır.

  Cevapla
 4. cem karabudak
  cem karabudak says:

  Daha önce bir çok farkı bir ödeme metodu denedim.Bazılarından güvenliği sebebinden ,bazılarından da yatırdığım tutarın hepsini kullanmak zorunda olduğumdan dolayı memnun kalmadım .Astropay kartı ilk sizinle denedim ve gerçekten çok memnun kaldım .Öncelikle şunu söyleyebilirim ki hiç uğraşmadan , her yeni işlemimde, ödemeyi yaptıktan 1-2 dk kısa bir süre içinde,Astropay kodum sms olarak telefonuma gönderildi , hiç bir sorun yaşamadım.Şimdi istediğim miktarı istediğim gibi bölerek kullanabiliyorum . Verdiğiniz hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkür ederim

  Cevapla
  • admin
   admin says:

   Tabii ki, sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek logosuna tıklarsanız müşteri temsilcilerimiz sizlerle ilgilenecektir.

   Cevapla

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir